КЛК 'Владминес'
22 Сентябрь 2024, 01:51:08 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: Прглашаем всех в фотогалерею на нашем форуме
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Медтехніка  (Прочитано 578 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
maxxxi
Старожил
*******

Кошачьих сил: 38
maxxxi is working their way up.maxxxi is working their way up.maxxxi is working their way up.
Offline Offline

Сообщений: 1264

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« : 29 Июль 2024, 08:41:29 »

Знайшла один чудовий інтернет магазин з обладнанням - інсулінові шприци ціна
 Завжди оперативна доставка і вища якість за адекватними цінами! Всім рекомендую, купую тільки тут! Замовила і залишилася дуже задоволена, якість дуже хороша, ціни лояльні, обслуговування відмінне!
Записан
PaoloNesta
Новичок
*

Кошачьих сил: 0
PaoloNesta has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 9

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 29 Июль 2024, 11:09:00 »

Важко уявити наше сьогодення без новин, тому я завжди кажу, що потрібно бути більш активними і уважно стежити за інформаційним простором. Завдяки якісному новинному порталу я завжди перебуваю в самому центрі інформаційного простору. Так, я дізнався про те, що  Максим Володимирович Кріппа став новим власником кіберспортивної команди NAVI https://gagadget.com/uk/479720-investor-maksim-krippa-stav-novim-vlasnikom-navi-vse-shcho-vidomo-pro-ugodu/, така угода відомого українського підприємця, який здобув популярність не тільки в бізнес-середовищі, а й у світі кіберспорту, робить його ще на одну сходинку вищим в очах спільноти. Кріппа відомий також, як власник компанії GSC Game World, яка відома завдяки створенню популярної гри S.T.A.L.K.E.R. Крім того, за особистою ініціативою Максим створив благодійний фонд MK Foundation, який надає допомогу Збройним силам України. Дуже круто, що в українському просторі є такий бізнесмен, який своїми діями показує, що розвиток не стоїть на місці навіть у такий складний час.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!