КЛК 'Владминес'
20 Сентябрь 2024, 01:54:38 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: Прглашаем всех в фотогалерею на нашем форуме
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Новини  (Прочитано 609 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Maccuin
Новичок
*

Кошачьих сил: 0
Maccuin has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 8

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« : 24 Июль 2024, 10:17:26 »

Це так круто, що ми можемо тут обговорювати новини, висловлювати свої думки, відкривати для себе щось нове. Як на мене, це дуже круто, коли у тебе є якісний новинний портал, який надає тобі актуальні та перевірені новини. Я дуже радий, що маю такий портал, і нещодавно прочитав біографію Максима Кріппи на Вулкан Ньюз і багато іншого, що дозволило мені дізнатися про цього діяча безліч нової для себе інформації. Таким чином, я дізнався, що він є дуже активним інвестором з націленністю на український ринок, що дуже круто. Також, що він є головним інвестором у студії Maincast, і що саме він допоміг їм подолати кризу, котра з'явилася у 2022 році. Кріппа дуже круто та потужно інвестує в сектор кіберспорту, що можна побачити на прикладі того самого Maincast або ж купівлі студії з виробництва ігор GSC Game World. Загалом, я вважаю, що Максим є саме тим інвестором нового покоління, котрий задає тренди у нашому просторі.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!