КЛК 'Владминес'
23 Сентябрь 2024, 21:24:30 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: Прглашаем всех в фотогалерею на нашем форуме
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Моя дружина любить гортензії. Скажіть, де можна замовити букет?  (Прочитано 1608 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Haratin
Ветеран
********

Кошачьих сил: 75
Haratin has a powerful will.Haratin has a powerful will.Haratin has a powerful will.Haratin has a powerful will.Haratin has a powerful will.Haratin has a powerful will.Haratin has a powerful will.
Offline Offline

Сообщений: 1595

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 1


Просмотр профиля Email
« : 20 Май 2024, 19:51:40 »

Моя дружина любить гортензії. Скажіть, де можна замовити букет із доставкою в Києві?
Записан
Alesha
Участник
****

Кошачьих сил: 3
Alesha has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 235

Благодарности
-Выражено: 1
-Получено: 1


Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 12 Июль 2024, 07:56:36 »

Прочитавши статтю про літні букети, які пропонує магазин Dicentra, я вирішила завітати туди і не пошкодувала https://teletype.in/@dicentra/Hypsophila_Dicentra Їхній асортимент квітів просто вражає. Соняшники, півонії, лаванда та гладіолуси - всі ці квіти наповнюють простір яскравими кольорами та чарівними ароматами. Але що мене особливо вразило, так це польові квіти, такі як гіпсофіла, волошки та маки. Вони додають букетам особливого шарму та природної краси. Флористи Dicentra - справжні майстри своєї справи. Вони допомогли мені створити унікальний букет, який став ідеальним подарунком для моєї подруги. Я дуже вдячна за їхню увагу до деталей та індивідуальний підхід. Завдяки їм я змогла принести літню радість і тепло в життя моїх близьких. Dicentra - це дійсно ідеальний вибір для всіх, хто шукає якісні та неповторні квіткові композиції.
Записан
Kitova
Пользователь
*****

Кошачьих сил: 7
Kitova has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 427

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля WWW Email
« Ответ #2 : 19 Июль 2024, 14:23:34 »

А мне муж недавно розы подарил надень рождения) Приятно было - просто непередаваемо) Вообще, классно отметили этот день: утром была доставка цветов домой, потом немного выпили шампанского и поехали в Санрей) Там, кстати, для именинников очень хорошая скидка + еще и подарочек от отельного комплекса, так что праздновать там день рождения получается не только приятным, но еще и выгодным. Ловите ссылочку где пишут про предложение для именинников в SunRay https://sunray.ua/articles/for_the_birthday и сами увидите, что тут реально очень круто.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!