КЛК 'Владминес'
27 Сентябрь 2024, 16:27:05 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: Прглашаем всех в фотогалерею на нашем форуме
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Де купити люстру на кухню?  (Прочитано 1800 раз)
0 Пользователей и 5 Гостей смотрят эту тему.
ANTON
Местный
******

Кошачьих сил: 12
ANTON has no influence.
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 569

Благодарности
-Выражено: 2
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« : 16 Июнь 2024, 17:46:31 »

Підкажіть, будь ласка, хороший магазин освітлення, де можна купити класну люстру для кухні. Хочу щось оригінальне, що буде виглядати ефектно і стане центральним елементом декору. Бажано, щоб магазин мав великий вибір і хороші відгуки. Дякую!
Записан
Amstrong
mgHydayGD
Пользователь
*****

Кошачьих сил: 5
Amstrong has no influence.
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 265

Благодарности
-Выражено: 1
-Получено: 0


1231765 miHyday miHyday
Просмотр профиля WWW Email
« Ответ #1 : 16 Июнь 2024, 18:58:53 »

Привіт! Я б порадив зайти на сайт DiLight. У них чудовий вибір люстр на будь-який смак https://dilight.com.ua/catalog/interyerne/lyustru/dlya-kukhni/ua  Я нещодавно замовляв у них люстру для вітальні, і мені все дуже сподобалось. Вони пропонують багато сучасних моделей, включаючи оригінальні дизайнерські рішення. Найбільше мені сподобалась можливість обирати люстри з різними варіантами підсвічування та регулювання яскравості. Замовлення оформлюється легко, і доставку здійснюють швидко. Якщо тобі потрібна допомога з вибором, вони також надають консультації, що дуже зручно. Переглянь їхній сайт, думаю, знайдеш багато цікавого!
Записан
EugeneZhuravlev
Новичок
*

Кошачьих сил: 0
EugeneZhuravlev has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 2

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #2 : 17 Июнь 2024, 14:54:29 »

Рекомендую звернути увагу на магазин https://agat-m.ua/. Тут ви знайдете широкий вибір оригінальних люстр для кухні, які стануть центральним елементом вашого декору. Магазин має хороші відгуки і великий асортимент, що дозволить вам знайти саме те, що ви шукаєте.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!