КЛК 'Владминес'
22 Сентябрь 2024, 09:27:47 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: Ждем всех в нашем каталоге Фелинологических организаций. Вас еще нет в нашем каталоге? Так добавьте скорее!!!
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Порада адвоката з питань розлучення з іноземцем  (Прочитано 548 раз)
0 Пользователей и 3 Гостей смотрят эту тему.
Markiza
Начинающий
*

Кошачьих сил: 0
Markiza has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 17

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« : 06 Август 2024, 19:14:12 »

Вітаю! Мій чоловік іноземець, і ми плануємо розлучення. Є багато питань щодо юридичних аспектів цього процесу. Хто може порадити адвоката, який має досвід у справах розлучення з іноземцями?
Записан
lavani
Участник
****

Кошачьих сил: 2
lavani has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 124

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 06 Август 2024, 19:18:30 »

Важливо звернутися до досвідченого спеціаліста у таких питаннях. Я можу запропонувати звернутися до сімейного адвоката Малика Олександра Володимировича. Я особисто користувався його послугами у сімейній справі та залишився дуже задоволений. Він має великий досвід у справах розлучення з іноземцями й допоможе вам розібратися з усіма юридичними аспектами цього процесу. Вам буде надана консультація сімейного юриста https://www.simeinyi-advokat.com.ua/, яка дозволяє зрозуміти всі нюанси законодавства, що регулює розлучення іноземців в Україні. Його професійний підхід та знання допоможуть вам підготувати всі необхідні документи та забезпечити успішне вирішення вашої справи. Багато його клієнтів відзначають його здатність ефективно допомагати у складних міжнародних сімейних питаннях. Рекомендую звернутися до нього для отримання кваліфікованої допомоги.

Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!