КЛК 'Владминес'
22 Сентябрь 2024, 18:19:48 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: Прглашаем всех в фотогалерею на нашем форуме
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Косметичні засоби  (Прочитано 427 раз)
0 Пользователей и 2 Гостей смотрят эту тему.
JebSin
Участник
****

Кошачьих сил: 1
JebSin has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 111

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« : 16 Август 2024, 18:51:49 »

Якими косметичними засобами ви користуєтесь? Які ефективні?
Записан
Kovalll
Участник
****

Кошачьих сил: 1
Kovalll has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 116

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 17 Август 2024, 16:24:26 »

Я перепробувала багато різних косметичних засобів. Але зараз користуюсь тільки професійною косметикою me line https://meline.com.ua/ . Мені подобається ця якісна косметика після якої я бачу гарний результат. Кожен день користуюсь кремами, масками та сонцезахисним кремом, який має легку текстуру та сонцезахисні фактори захисту UVA та UVB.
Записан
Anton40
Участник
****

Кошачьих сил: 1
Anton40 has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 127

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #2 : 19 Август 2024, 11:17:01 »

 Віддаю перевагу, натуральним косметичним засобам.
Записан
DiamovaAnna
Участник
****

Кошачьих сил: 2
DiamovaAnna has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 109

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #3 : 22 Август 2024, 10:31:04 »

Раджу подивитися  в  wholesale.kodi-professional.ua, там можна знайти косметику на будь-який смак і колір для салонів краси. , візаж, перманентний макіяж та апаратна косметологія.
Записан
Lariska
Участник
****

Кошачьих сил: 1
Lariska has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 146

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0


Просмотр профиля Email
« Ответ #4 : 10 Сентябрь 2024, 18:51:17 »


Якими косметичними засобами ви користуєтесь? Які ефективні?


Особисто я користуюсь кількома косметичними засобами, які вважаю ефективними та надійними. Для щоденного догляду мені подобаються зволожуючі креми з гіалуроновою кислотою, які допомагають підтримувати шкіру зволоженою і пружною. Один з моїх улюблених продуктів – це сироватка з вітаміном С, яка надає шкірі свіжого вигляду та вирівнює тон. Також я регулярно використовую пілінги з AHA-кислотами, що допомагають оновлювати шкіру і позбавлятися від сухості та дрібних недоліків. Для догляду за волоссям користуюсь живильними масками з натуральними оліями, які надають волоссю здоровий блиск і роблять його м’яким. Серед ефективних засобів також хочу відзначити сонцезахисний крем з SPF 50, який захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання та запобігає передчасному старінню. Вибір продуктів завжди залежить від типу шкіри, але ці засоби я вважаю універсальними та дієвими. Усі ці засоби я купую в інтернет-магазині Avrora-style https://avrora-style.com.ua/uk Який став для мене справжньою знахідкою. Вони пропонують величезний вибір професійної косметики, яку нелегко знайти в звичайних магазинах.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!