КЛК 'Владминес'
28 Сентябрь 2024, 01:19:12 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: На сайте работает раздел Наши чемпионы! Все чемпионы и чемпионки семейства кошачьих :)
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Як вибрати клініку для нейрохірурга?  (Прочитано 6 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Bobik
Местный
******

Кошачьих сил: 10
Bobik has no influence.
Offline Offline

Сообщений: 554

Благодарности
-Выражено: 0
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« : 27 Сентябрь 2024, 17:21:02 »

Порадьте, будь ласка, де у Львові можна знайти хорошого нейрохірурга. У мене тривалі болі в шиї, і лікар порадив звернутися до фахівця. Зрозуміло, що потрібно серйозне обстеження, тому хочу обрати клініку з сучасним обладнанням. Але не знаю, на що звертати увагу при виборі. Важливо, щоб усе було чітко організовано, без зайвих очікувань. Може, хтось порадить клініку, де можна пройти все одразу — і консультацію, і діагностику?
Записан
ANTON
Местный
******

Кошачьих сил: 12
ANTON has no influence.
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 571

Благодарности
-Выражено: 2
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 27 Сентябрь 2024, 17:48:33 »

Якщо шукаєш місце, де можна швидко й без зайвих очікувань пройти консультацію нейрохірурга у Львові, то раджу Дуомед https://duomed.lviv.ua/posluhy/nejrokhirurhiia/ Це клініка, де все на найвищому рівні, від прийому до обстеження. Я проходив там діагностику минулого року і був приємно здивований професіоналізмом лікарів. У них є сучасне обладнання, що дозволяє одразу визначити, в чому проблема, без необхідності шукати інші заклади. І ще один великий плюс — там уважний підхід до кожного пацієнта. Я отримав детальні рекомендації від лікаря, і тепер відчуваю значне покращення. Якщо тобі потрібно швидко отримати результати і почати лікування, зверни увагу на цей медичний центр. Він точно вартий твоєї уваги.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!