КЛК 'Владминес'
26 Июнь 2024, 17:14:32 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Войти
Лучшие фелинологические организации!
Добавье свою организацию! пока бесплатно!!!
Новости: Прглашаем всех в фотогалерею на нашем форуме
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Галерея  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Де знайти якісний ручний інструмент в Україні?  (Прочитано 223 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
ANTON
Местный
******

Кошачьих сил: 11
ANTON has no influence.
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 551

Благодарности
-Выражено: 2
-Получено: 0



Просмотр профиля Email
« : 16 Июнь 2024, 15:53:20 »

Я наразі шукаю місце, де можна придбати якісний ручний інструмент. Мені потрібні зокрема інструменти для дому та невеликих ремонтних робіт. Особливо мене цікавлять надійні молотки, кусачки, мультитули, і, можливо, кувалда для більш важких робіт. Чи є в когось досвід покупки таких інструментів онлайн? Якщо так, поділіться, будь ласка, де ви купували і якість обслуговування. Дуже важливо, щоб інструменти були надійними і слугували довго. Чекаю на ваші поради та рекомендації!
Записан
Amstrong
mgHydayGD
Пользователь
*****

Кошачьих сил: 5
Amstrong has no influence.
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 257

Благодарности
-Выражено: 1
-Получено: 0


1231765 miHyday miHyday
Просмотр профиля WWW Email
« Ответ #1 : 16 Июнь 2024, 15:55:46 »

Я можу порекомендувати інтернет-магазин Mannesmann. Там я замовляв собі набір інструментів, і він дуже мене задовольнив. В комплект входили молоток, кусачки, мультитул і кувалда. Молоток виявився дуже зручним у використанні, важільний баланс добре відрегульований, не ковзає в руці. Кусачки і мультитул також відмінної якості, сталеві частини мають хороше покриття, не іржавіють. Кувалда важка, але ергономічна, ідеально підходить для демонтажних робіт. Все обладнання добре пакувалося, доставка була швидкою та без проблем. Ціни в магазині досить конкурентоспроможні, і якщо треба купити ручний інструмент для дому, то це хороший варіант.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!