Организации

 
[ Главная | Лучшие организации | Добавить организацию ]


Начало->Клубы

SIS Cashmere

Рейтинг: 0/0 Рейтинг: 0

Просмотров: 703


О насНовости (0)Статьи (0)Вакансии (0)Предложения (0)Прайсы (0)

О насАдрес: Вул. Хрещатик, 38
Режим работы: пн-пт с 10.00 - 19.00
Выходные: сб-нд
Телефон: 38 067 266 11 11
E-mail: [email protected]

SIS Cashmere

Український екологічний та етичний преміум бренд вʼязаних виробів з кашеміру та мериносу SIS Cashmere https://www.sis-cashmere.com/ створений двома сестрами, які цінують якість та красу у всьому. SIS cashmere – це не просто одяг, це відчуття теплоти і ніжності всередині. Ми допомагаємо вам відчути себе особливими, підкреслюючи вашу впевненість і елегантність.

Обираючи пряжу, ми об’їздили безліч фабрик в різних частинах світу. Але для Вас – ми шукали найкращу. Ознайомившись з різними варіаціями кашеміру – кардним, гребінним, бебі кашеміром, кашеміром з домішками і ще багатьма іншими, ми зупинилися на тому – в який закохалися і самі з першого дотику ♥ ️ Це виключно гребінний кашемір Loro Piana.
Про чоловіків ми теж подбали, і окрім використання неймовірного гребінного кашеміру додали ще один ідеальний варіант пряжі – 70% кашемір і 30% шовк Loro Piana, адже шовк робить його ще вишуканішим – все для любих чоловіків. Ця річ гарантовано збереже свою якість на довгі рокиНет комментариев. Почему бы Вам не оставить свой?
Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь.
 
Наши координаты
Тел. +38(062)-305-48-50.
Моб. 8-095-414-72-58.
E-mail: [email protected]
Заявка на участие в выставке